Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ATI display settings - kde sa ukladajú profily?

Mám ATI 9600 Pro, ovládače Omega najnovšie (ale to nie je myslím postatné), Win XP Pro.
Jedná sa mi o toto:
Keď si nastavujem vlastnosti obrazovky, na záložke Advanced-Color si môžem nastaviť vlastné hodnoty pre jas, kontrast, gamu a pod. a samozrejme uložiť to ako užívateľský profil.
Vzhľadom na to, že pomerne často laborujem s ovládačmi, rád by som si tento profil zazálohoval aby som to furt nemusel nastavovať, ale neviem kde to hľadať. Skúšal som nájsť nejaký súbor v profiloch, hodnotu v registroch, nejaké info na Googli ale zatiaľ nič. Otázka teda jest, dá sa to vôbec? :-)

Jak primitivní....Ale jak účinné :-D
Síce som skúšal aj takúto možnosť ale zrejme som nezadal dostatočne šialený názov profilu. Už som to našiel, takže ak by niekto chcel, nájde to niekde tu:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\ATI Technologies\Desktop\{74F880CA-4112-4011-B81C-B8BD AE563B74}\Profiles\UIO\Color\0\DesktopProfiles