Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi PC

Dobrý den, mám dotaz. Pokaždé když zapnu PC a po načtení WINDOWSU se sekne PC a nic nedělá.. Když chci reinstalovat WIN a vložim tam CD s tim a resetnu PC pak to napíše že mm zmáčknout libivolnou klávesnici (aby se spustilo CD) jenomže v tu chvíli se vypne jak myš tak klávesnice a nejde nic zmáčknout tak to naběhne znova a znova se to sekne.. Kdo ví co s tim nebo m nějakou radu prosim vás napište mi ... Děkuji mockrát!

v tu chvíli se vypne jak myš tak klávesnice a nejde nic zmáčknout

nemáš v biosu zapnutou podporu usb legacy support, případně detekci usb myši a klávesnice.

Pokaždé když zapnu PC a po načtení WINDOWSU se sekne PC

nejspíš vadný ovladač nějakého hw, teoreticky i vir co se zamontoval do C:\WINDOWS\system32\drivers.
nouzový režim ani poslední známá funkční konfigurace nejdou spustit?

Vyndej všechny karty ze slotů, kromě grafiky. Popřípadě i moduly RAM je-li jich více a nechej jen jeden. Když se to podaří spustit přidávej komponenty až do havárie. Tam bude zakopanej pes. (Volej veterináře.) Zmizí-li havárka bez vysvětlení, tak byla některá komponenta uvolněná ve slotu. Další možnost HDD - zkontroluj kšandy - jhak na desce tak u HDD. Možnost i přeměřit napájecí napětí- žlutá proti černé +12V, červená +5V. Proti havárii disku jsi bezmocný viz. internetový obchod.