Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ovladac sitovky

zdravim,prosim vas mohl byme nekdo dat odkaz na ovladas sitovy karty REALTEK RTL8211/8212 ? nemohu to za boha najit, diky

tvoje základní deska se nejmenuje "nvidia nforce 6100" - to je integrovaná grafika v chipsetu.
buď k tomu někoho pozvi, nebo si spusť libovolný diagnostický program který ti vyčte výrobce a typ základní desky: cpu-z, siw, everest, ...
taky můžeš oddělat bok skřímě, a přečíst si to z plošného spoje.
máš to i na brožurce kterou jsi k té základní desce dostal (a k tomu přibalené cd s ovladači které hledáš).
a jestli máš účet od koupě, může to být vyjmenované i tam.

Urcite to po tobe chce ovladace na sitovku?
Jsou tam jen drivery na modem, zvukovku a grafickou kartu. Vse pouze pro Windows7

Jevi se mi to tak, ze ten RTL je nejaky standartni chip, ktery je v obsahu Windows driveru a tudiz ovladac shanet netreba!?

Drivery ke stazeni nelze najit ani na strankach reatleku.
.... zkusil jsem, nenasel...

no tak to je pekny... dodali mi tuhle sestavu s tim ze sem to zapnul a svitilo mi tam nakej dos. tak sem to zformatoval a dal tam xp pro. a proto ani grafarna asi nejede ba 100% ... a hlavne nechapu proc k tomu nebylo cd s ovladacema. nechapu