Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem roblemy restart

prosim o radu mam z.deskusus p4gd1,intel p4 3ghz,gr.kartu 6800gs extremehdd160gb,oper.pam1gb.Kdyz hraju PoP WW,Serius sam2 demo Boiling poinn Gta san andreasse mi pourcite misy ci po par minutach resetuje pc.nevim uz co tim diky moc za radu

Podle mě se ti tam něco pere a máš nastavený ve Widows XP automatický restart, takže se to "zničehonic" resne a ani nevíš proč.
Ovládací panely-systémna kartě upřesnit-spuštění a zotavení systému, tam je tlačítko "nastavení" a tam je zaškrtávátko "automaticky restartovat". Zkus ho zryšit.