Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slabé čáry u výkresů

Jedná se o problém tisknutí velmi slabých čar u výkresů.
Výkresy tvoříme v Corel Draw X5. Pak se exportují do PDF ( Adobe Reader 8 mají všichni nainstalováni)

1) kóty jsou 1mm silné
2) konstrukce výrobku je silná jako vlasový obrys – téměř neviditelná

Přitom jsou kóty i konstrukce nastaveny na sílu 1mm.
Nahoře v kancelářích je tisk bez závad.
Barvou to nebude, protože jsme změnili konstrukci na černou či modrou a stále se vytiskne vlasový obrys u konstrukcí.
Myslím si ,že problém bude v nastavení Adobe Readeru nebo Windows = asi rozdílné nastavení tisku

Nějaký nápad ?

sniž rozlišení ovladače tiskárny na 600dpi nebo míň. ono to dostane pokyn tisknout vlasovou čáru, a použije nejslabší čáru co umí její rozlišení.

nejsou ty obrysy z nějakých důvodů barevnou čarou? při náhradě odstíny šedi zase tu čáru zeslabí aby zesvětlala.