Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka - koupě

Zdravím :-)
Po dlouhé době jsem se opět rozhodl nechat si poradit od odborníků a zkušených - od Vás.
Moje sluchátka dosluhují (vlastní vinou = odcházení od stolu se sluchátky na hlavě(když jsem nebyl zvyklý,že sluchátka mám :-D), pád sluchátek kolmo k zemi(shit happens) etc.)
Vlastním TYTO sluchátka a jsem s nimi velmi spokojen. Nebolí mě z nich uši, zvuk byl kdysi super, ale teď, když zvuk různě kolísá v závislosti na potočení volume kolečka opravdu nepochopitelně, mikrofon v závislosti na nalomení kablíku ukončí větu dřív, než ji dořeknu a to, že jeden repro drží jen na izolepě...
Vibrace jsem použil jen párkrát, takže na tom bych moc nestavěl.
Zajímá mne tedy, zda existují ve stejné cenové kategorii jiná sluchátka, která například máte/měli jste/zkoušeli jste/vyznáte se...
Přidat 50 kč už je "moc". S těmahle jsem spokojen a proto nechci investovat více, mám to jen na tsko při hraní s kumpánama. Takže cenový limit je 300,-

Výše uvedené sluchátka vs GENIUS?
V úvahu připadají:
-veškeré eshopy(kdyby měli jejich majitelé nějaké zatmění a bylo by poštovné zdarma)
-Obchody v Ostravě
Ideálně Alfacomp (www.alfacomp.cz) Penta (www.penta.cz) a pobočku tady myslím má i Alza (www.alza.cz)
Něco jako Datart, Electroworld, OK Elektro tady také je, ale nevěřím, že budou mít nižší cenu (kdysi jsem si stejné sluchátka co byly v Datartu za 500 koupil v Alfě za 350)

Zajímá mne tedy, jestli třeba ty geniusky nebudou mít lepší zvuk ^^

Děkuji všem za případnou pomoc!

Bartex

Přesně tyhle sluchadla mám, tutok jsem vybíral stejně jako Ty, nízkorozpočtové sluchadla. Po nějaké době co jsem je používal můžu myslím zodpovědně říct, že za ty prachy je to dobrá koupě. Na hry, nenáročný poslech hudby, filmy, skypování naprosto v pohodě dostačujicí alternativa pro ty, kteří nechtějí za sluchadla uvalit litr. Jediné negativum na nich je, že v nich trošičku lupe, při pohybu hlavou. Nejde o "elektronické zvuky" ale o zvuky vydávané mechanicky, konstrukcí. Neumím to popsat, tak snad si rozumíme:)Prostě když sebou člověk nešije, tak je to v pohodě, když se pohneš, tak slyšíš jak sluchátka zapracovala. Netuším jestli je to normální, trochu mě to rušilo, už jsem si zvykl.