Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalej internet

zdravim, dneska rano sem zapl pc, zapl CS 1.6, ale ve hre mi zacal skakat ping 10 - 290 MS... nikdy sem nemel ping vetsi jak 80 MS tak nevim jaka muze byt pricina, skousel jsem i rychlost netu, a ukazalo 1.5 mb/s jeste vcera jsem mel 3.7 mb/s a ping pod 80 ms,, nevite cim to muze byt ze tak najednou mam pomalejsi net?? tento internet mam uz nejaky mesic a nikdy zadny problemy s pingem, rychlosti, az dnes.. jinak stahovani mi jde 25 kb/s .. vcera mi slo 450 kb/s .. myslim ze by to mohl byt nejaky vir nebo neco jine.. poradte thx

Příčin může být více - může to být např. vir, jak píšete, a nebo má jen provider slabší chvilku. Nejrozumnější asi bude počkat do zítra a jestli se situace nezlepší, tak řešit dál. Jiný počítač (notebook apod.), který by se píchnul ke stejnýmu internetu asi nemáte, že?