Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem se zapinanim PC

Dobrý den.

Měl jsem zaplej PC se hrou a na chvili odešel (10 min) když jsem se vratil tak byl pc zaseklej...tak jsem ho restartoval a už nenaběh...tak jsem ho skusil zapnout a nic tak jsem teda vyndal a zandal kabel od zdroje a on jakoby na tak 1 sekundu se zapnul 2x probliknul a pak se zase vypnul...když to pak chci "zapnout" tak to nejde a musím znova odpojit a vypojit kabel ale skoušel jsem ho vyměnit a nic...

Nevíte někdo co stim?

v pondělí budou mít otevřeno.
sračka která má poruchy napájení, může nejdřív způsobit chybu dat v paměti a restart s rizikem poškození poškozením právě otevřených souborů a registrů, nebo zápis chybných dat na disk.
a protože je ta chyba něčím způsobena, může taky znamenat čím dál větší problémy se zdrojem - a ty pak mohou být dost drahé.