Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ovladac do canon pixma MP550(tiskarna)

cao prosim jestli nekdo nekdy instaloval tiskarnu pixma MP550 a nemel instal CD a nasel nekde na internetu ovladac tak jestli by nemohl zapatrat v pameti a poslat link dekuji moc.
Změna kategorie, původně: Programování (Kurt)

Navrchu je menu: Produkty & Řešení - nenapadlo Ťa sa tam pozrieť ????

Trochu používaj rozum !!! Schválne Ti nedám priamy odkaz....
Prejav trochu iniciatívy, nikto Ťa do konca života nebude vodiť za ručičku !!!

Ešte jeden tip aby si nepovedal: V pravo hore na tej stránke je políčko "Hledej" - napíš tam MP550...