Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalé připojení přes wifi

Dobrý den, dal jsem do počítače novou wifi kartu ASUS PCI-G31, ale i po přeinstalování je přenos dat pomalý. Po kabelu je to lehce nad 5Mbit/s, ale přes wifi necelé Mega. Notebook mi na wifi jede rychle bez problému. Nevíte v čem to může být?
Díky, Daniel

Mám stejný problém. Když se napojim na internet přes wifi prostřednictvím notebooku, mám přenos až 8Mega, když přes PCI kartu, tak sotva 500Kilo. Dneska zkusím nainstalovat nové ovladače pro Windows 7. PC je nové a žádný konflikt s jiným zařízením nepředpokládám.

Díky.