Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s volantem

Mám problém s volantem Formula Vibration Feedback Wheel. Nejlépe můj problém vysvětlí video na youtube(není moje) watch Prostě s volantem vůbec nehýbu a cuká se to, někdy až moc.
Zkoušel jsem kalibrovat, nastavovat to různě atd. a nic nepomohlo. Na rovince se občas nedá formule ani udržet rovně :-( Dřív to nedělalo. Nemá s tím někdo zkušenost?

Pokud jsem ho pochopil já, tak zakvrdlal s tím červeným trimrem, což je prvek hlídající úhel otočení. Je dost možný, že je vadnej, nebo prostě jen nějak blbě sedí. Rozdělej to, zapoj do PC a trochu s tím trimrem taky zahýbej, zkontroluj samozřejmě přívodní drátky.