Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Wifi

Zdravím! Mám veľký problém a chcel by som od vás odbornú radu. Mám Notebok Hp 625 a nemôžem sa pripojiť na Wifi sieť. Dcére to udajne chvílku šlo a prestalo to fungovať. Teraz nemôže nájsť siet-siete. V dolnej lište v pravo je ikona siete-malinká obrazovka prečiarknutá červeným krížikom a keď tam dám šipku tak vypíše: k dispozícii nie sú žiadne pripojenia a keď kliknem na štart a potom na počitač a tam na ostatné zariadenia,tak tam svieti žltý trojuholník s výkričníkom Network Controller. Preinštaloval som aj Windows na radu iných a to bola asi chyba a aj tak nejde,lebo že nemám nainštalované-ný ovladač alebo dáku kartu. Preto by som chcel poradiť a kde stiahnem tie ovladače. Naištalovaný je originál Windows 7 Starter a ešte by sa chcel spýta´t či ten Key čo mám k tomuto windowsu mi pojde aj na Windows 7 Home premium alebo Windows 7 Profesional-asi to nebude možné,ale to bola len otázka bokom. Za informácie pekne ďakujem

Tam je zvlastni ta instalace. Kazdopadne pokud mas v okoli dejmetomu - nekolik - siti a pak to nenajde ani jednu. Tak jedno z moznych vysvetleni je vypnuté wifi - u nekterých NB to jde pomocí tlačítka u nekterých se to dělá softwarově a to z důvodu šetření baterky. Tzn. pak je to podle nastavní powermanagmentu, oriveril bych tohle.