Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc pri kúpe DVD PREHRAVAČA(LG,SAMSUNG)

Cawte.
Potreboval by som poradit,Chcem kupit dvd prehravac ale neviem aky je dobry.hladam uz na internete asi 2dni a zatial som nasiel asi tak 2 pre mna najlepsie. cena okolo 50euro aby bola by som chcel..No zatial mam obycajny televizor ale chystam sa kupit plazmu 107cm tak aby zhanam taky prehravac aby tomu vyhovoval

Nasiel som zatial tieto dva: Prosim mozte mi poradit ktory je lepsi alebo nejaky iny cena najviac do 65 euro :)

SAMSUNG c550

www.samsung.com/uk/consumer/tv-audio-video/dvd/standard-dvd-player/DVD-C550/XEU/index.idx?pagetype=prd_detail

LG DVX582H

www.lg.com/sk/tv-audio-video/video/LG-dvd-prehravace-DVX582H.jsp

A ešte jedna vec..Poradite mi ze z kade je najlepšie kupiť Dvd prehravac myslim daku stranku.. :) Dakujem :)

Otazka je k cemu to DVD chces.

Pokud si kupujes (pujcujes) klasicke DVD, tak je vcelku jedno, ktery prehravac zakoupis. Ja treba s vyrobky LG nemam dobrou zkusenost, tak bych radeji doporucil ten Samsung, ale je to vicemene jedno.

Druha moznost je, ze krome prehravani DVD bys chtel prehravat i format DivX, Xvid - stazene z netu. Pak musis resit nekolik veci:
- jake formaty DVD umi
- jestli ma podporu ceskych titulku
- jestli umi titulky posouvat, menit barvy atd. (treba jsemse setkal s prehravacem, ktery titulky umel jen zlute a umistoval je do horni casti obrazovky a jeste byly male, ze je clovek moc nevidel.)
- jestli ma krome cteni DVD treba i vstup pro flash pamet, atd.

Takze treba rodice si koupili polsky DVD prehravac s podporou DivX BitLord, prehrali si pres nej par filmu a dneska jim doma lezi jen tak a uz se temer nepouzije, nebot dnes se z netu stahuje H264 a ten on neumi.
Takze pro prehravani stazenejch filmu je nejlepsi pocitac, treba ve forme HTPC nebo specializovany prehravac jako napr. WD TV live HD.

Mám doma filmy v DVD kvalite potom aj Divx ..Chcel by som aby mi to prehravalo tieto formaty..ale vacsnou by som chcel s USB pozerat filmy cize hladam DVD prehravac ktory ma USB port + HDMI vystup a to preto aby neskor ked bude plazma tak aby prehral aj vysoke rozlisenie..
A co hovoris na ten Samsung ?
http://www.hej.sk/televizory-audio-video/obchod/11 18861/samsung/samsung-dvd-c550-cierny/

No teraz mam 72cmm Panasonic ale chystam sa kupit plazmu 107cm asi od samsungu tak ale chem uz dvd ktore ma usb ..cize cchel by som take dvd ktore uz bude aj na tu plazmu :)

pokud chces prehravat DivX a predpokladam, ze s titulkama, tak nerikam nic. Doporucuju nehledat znacku, ale hledat na netu, ktere DVD prehravace s DivX maji dobrou podporu titulku a pak vybirat.

Nicmene pokud chces plazmu s HD rozlisenim, tak proste bych ti DVD a DivX rozmlouval, dneska se spis prechazi na BlueRay a H264. ;-)