Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Předinstalované windows 7 home premium 64 jde přeinstalovat ?

Dobrý den, měl bych dotaz,mám notebook asus K40IE, má předinstalovvaný OP Windows 7 home premium 64 bit, a problém je v tom, že disk je rozdělen na dva, z čeho C: má málo místo což je mi nevyhovující, potřeboval bych tedy přeinstalovat windows a spojit disky do jednoho, ale mam strach že bych ztratil licenci, mám pouze nálepku s kódem bez cd, když si tedy stáhnu daný windows a vložím můj cd klíč, pude to, a niž bych přišel o licenci ?

Návod nedodali nebo to tam není?

Oddíl pro obnovení je prostor na vašem pevném disku, který je
vyhrazen pro obnovu operačního systému, ovladačů a nástrojů,
které byly nainstalovány do vašeho notebooku při výrobě.

Notebook – uživatelská příručka
cz5164_k40_k50_win7_user_manual_u.pdf

Obnova notebooku
Pomocí oddílu pro obnovu
Oddíl pro obnovu rychle obnoví software notebooku do původního funkčního stavu. Před použitím oddílu pro obnovení zkopírujte vaše datové soubory (například soubory PST aplikace Outlook) na diskety nebo na síťovou jednotku a zapište si vlastní nastavení konfigurace (například síťová nastavení).
O oddílu pro obnovení
Oddíl pro obnovení je prostor na vašem pevném disku, který je vyhrazen pro obnovu operačního systému, ovladačů a nástrojů, které byly nainstalovány do vašeho notebooku při výrobě.
UPOZORNĚNÍ: Neodstraňujte oddíl s názvem „RECOVERY“. Oddíl pro obnovení byl vytvořen při výrobě a v případě jeho odstranění uživatelem jej nelze obnovit. Pokud se při obnově setkáte s problémy, navštivte s notebookem autorizované servisní středisko společnosti ASUS.
Používání oddílu pro obnovení:
1. Během spouštění stiskněte klávesu [F9].
2. Stisknutím klávesy [Enter] vyberte položku Instalace Windows [EMS povoleno].
3. Vyberte jazyk, který chcete obnovit, a klepněte na tlačítko Další.
4. Přečtěte si obrazovku „ASUS Preload Wizard“ a klepněte na tlačítko Další.
5. Vyberte volbu oddílu a klepněte na tlačítko Další. Volby oddílu:
Obnovit Windows pouze do prvního oddílu.
Tato možnost odstraní pouze první oddíl, umožní vám zachovat ostatní oddíly a vytvoří nový systémový oddíl jako jednotku „C“.
Obnovit Windows na celý pevný disk.
Tato možnost odstraní z vašeho pevného disku všechny oddíly a vytvoří nový systémový oddíl jako jednotku „C“.

Manuál jsi nedostal?