Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC- disk C

dobrý den

taky mám pomalí počítač hlásí málo místa na C a malá virtualní paměť.

mám XP houm 2002

C- 16 mb
D-36 mb
čistím a furt je to líny .

děkuji jaroslav

ten zbytek neřeš. pokud potřebuješ používat body obnovení (nevím proč), tak ti prostě budou zabírat místo.
koš je vysypán?
umíš zobrazit skryté soubory na disku? protože při zobrazení velikosti v průzkumáku se default nezapočítávají.

xp: 512mb ram je skromný začátek, 1gb už je použitelný. čili měl bys nejméně přikoupit 1x256mb - stejný typ jako máš teď (organizace, takt) - viz např. cpu-z

asi ne, jen máš body pravděpodobně zakázaný. služba se dá spustit, ale zaměřil bych se na zjištění, která složka/ soubor zabírá místo - středně zkurvená XP si vezmou cca. 1-2 giga (adresář windows) - dál je co?

256MB RAM
c - 16.8 GB -- volné 724 mb

tohle na virtuálku nastavenou systémem nevyjde - musíš mít víc místa.

dobrý večer

predevším všem zůčastněným na mém problému děkuji.

přišla náhodou má dcera na juk domů a když vyděla jak se trápím brnkla kamarádovi a ten se připojil na náš počítač a naistaloval nový prohlížeč a odstranil ativir od 02 který údajně
zpomaloval PC trochu to počistil ,ty boby obnovení na to prý nemám šahat.
a tu ramku pořídím novou .nyní to testuje počítač ten nový Avir.

dobrou noc
všem moc ještě jednou děkuji
Jaroslav