Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nákup reproduktorů

Ahoj potřebuju poradit z nákupem nových reproduktorů na hry a hudbu v cenovém limitu kolem 500 max 600 kč.
Mám vybrané

Genius SP-HF 360A
nebo
Genius SP-HF 500A

ale nevím jaký je mezi nimi rozdíl.Nebo jiné ?

Za všechny nápady předem děkuji.

No rozdíl sice vidím ale nevím jak znatelný bude
Aktuálně mám genius neznámého původu a ceny ale jde z nich k.. sakra blbý zvuk ani na internetu jsem je nanašel takže doufám že z těch Genius SP-HF 500A pujde lepší zvuk.
Poradil by jsi my něco konkrétního ?

Neporadil, páč nemůžu doporučovat něco, co jsem neslyšel. Za cenu kolem pětikila neseženeš žádnej zázrak, ale obecně dřevěný Geniusy za tu cenu hrají poměrně obstojně.
Já mám něco tohoto typu:
http://www.alza.cz/genius-sp-hf2-0-1255a-d171142.h tm
ale starší model, HF 360X a stálo to taky kolem pětikila. Na hry to stačí a za tu cenu hudba nezní nejhůř. Ty 500A budou IMHO podobný, jen nečekej hutný basy a velký výkony. Ale furt to bude na hudbu lepší, než sestavy 2.1 (se subwooferem) za stejný peníze, tam získáš jen hromádku basů a trochu syčících výšek, ale vokály jdou do prdele, na rockovou hudbu nepoužitelný, nezachrání to ani ekvalizér.