Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno chyba cdrom

Ahoj koupil sem si hidden and dangerous antologie muj notebook nemá cd room tak sem to intaloval přes stolní pc který má sdílenou cd room a když to na notasuchci spustit tak to hodí: erro.jpg pujde ta hra na tom notaku nejak sprovoznit?

Je možný, že starší hry se už nevyplatí vybavovat ochranou, zbytečně by to prodražovalo levné vydání staré hry. Starý ochrany jsou prolomený a nový určitě taky stojí peníze.
Tož hlavně že ti to jede, užívej :beer: