Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s klávesnicí

Dobrý den, měl bych na Vás dotaz. Sám už jsem bezradný. Jednoho dne se mi stala nemilá věc. Celá sklenice vody se šťavou se mi vylila do klávesnice. Z té jsem vodu vyklepal a vysušil. Nejsou s ní žádne problémy. Až na dvě pismena. Přesněji K a E které když použiji jdou ztuha stisknout a pomaleji se vrací oproti ostatním. Co s tim? Prosim poradte.

klávesnice sa dajú zakúpiť aj v cenových reláciách cca 5 eur,pokial tam človek nepotrebuje mať vodotrisk,farebnú hudbu,klávesy zo slonoviny a swarowského brilianty...konzumácia nápojov a tekutín v bezprostrednej blízkosti počítača a jeho komponentov nieje príliš šťastná kombinácia...