Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hľadám notebook do 620€

Dajte nejaké typy na notebook do 600€

Približne takéto niečo:
2 x 2.1 GHz - 3.0 GHz procesor najlepsie by bolo i3 i5 procesor ale ked sa najde nejake 3 jadro dobré nedbam
400 GB -500 GB hardisk
grafika 512 MB - 1GB
ram 4 GB DDR3
wifi-ano
BT- ano
sietova karta -ano
napaľovačka dwd- ano
webkamera- ano
numericka klávesnica -ano
neviem čo by tam mohlo ešte tak rezonovať

Moje typy sú

1. www.guroo.sk/notebooky/asus-nb-k52jc-ex073-15-6-hd-i3-350m-4g-500gb-gf310m-1g-dvd-rw-cam-wifi-bt-numer-klav-bez-os-sk/

2. www.guroo.sk/notebooky/asus-nb-k52jb-sx059-15-6-hd-i3-350m-4g-500gb-hd5145-512mb-dvd-rw-cam-wifi-bt-numer-klav-bez-os-sk/

3. www.guroo.sk/notebooky/wk511ea-probook-4520s-core-i3-350m-2-26ghz-4g-500-7-2k-dvd-rw-15-6-hd-bv-atihd4530-512-cam-wl-bt-linux-bag/

4. www.guroo.sk/notebooky/hp-probook-4525s-wk400ea-linux/

Využitie: Samozrejme že si chcem na tom notebooku zahrať aspoň: CS1.6, CS:Source, Gta:Sa MP, WoW, aj nejaké to cal of duty a pretekárske hry potom ešte kódovanie, práca s Photoshopom práca do školy: ofice, eagle... a po nete pobehať to asi tak všetko

Za každú Typ alebo radu ďakujem

ked si nerozhodný,tak zober ten hp pro book s intel Ci3 a hotovo ,dovolím si trošku off topic-bol by som zvedavý na licenciu photoshopu a win/napr.licencie oem verzie sa nedajú legálne preniesť z jedného pc na druhé/,pokial máš finančný limit na notebook,ktorý Ťa nepustí nad 620eur a vyberáš od predajcov,ktorí majú nízke ceny len kvôli tomu,že ponôkajú nb bez os alebo nanajvýš len s linuxom.....plnohodnotný photoshop si zaobstarávajú obvykle ludia,ktorí nemajú problém prihodiť 100-200 eur v prípade potreby na lepší stroj...ale do toho mňa osobne nič,len trošku rýpem....

Dobre, tak ako som spominal prvy ProBook ti uz asi nedodaju, nie je nikde a nevie sa kedy pride. Prvy Asus ma podla mna slabsiu grafiku od Nvidie, takze tiez out.
Cize si vyberies "lacny" Asus a kusok usetris alebo si priplatis za drahsi Probook s kvalitnejsim dielenskym spracovanim.
Inymi slovami ak pride za mnou student predam mu Asusa (Acer nerobim a uz ziadna znacka nema podobny pomer vykon/cena), do firiem vsak predavam skoro vyhradne Probooky, ktore povazujem zo strany HP za vydarene kusky.
Sam vlastnim Probook.