
Modrá obrazovka (pravděpodobně grafika)
Ahoj, už dřív jsem tu psal ohledně nahodilému restartování mého PC, provázeného modrou obrazovkou. Psal jsem několikrát a u posledního příspěvku jsem dostal už vcelku jasnější odpověď, že je to v grafické kartě. Ale jak přeinstalovávám driver jak chci, pořád dělá to samé.
Mohl by se na to nějaký superman super skvělý hodný člověk podívat? Nově jsem udělal výtažek z Everestu a přidal všechny minidumpy, které se dochovaly.
http://www.sendspace.com/file/ommtkr
(to samé, jako přiložený soubor tady na pc.poradně)
Stručně - co je špatně?
ramky se zahltí na 100% a přijde modrá obrazovka
Stručně - co je dobře..(snad)?
Kupoval jsem úplně nové komponenty s výjimkou základní desky, která je z Aukra a může být lehce použitá, i když prodejce tvrdil, že je úplně nová. (přišla bez originální krabice)
Stručný výčet toho, co jsme zkoušeli (na všechno si ale asi nevzpomenu):
- přeinstalace win z Vista na win7
- asi 10x aktualizace grafického driveru
- vyndání, zandání baterie na základní desce
- test ramek - běh s jednotlivými, u všech nastával ten samý problém
Jestli tedy u toho supermana, který se do toho pustí, vyjde to samé řešení - že je to v driveru grafické karty, PROSÍM, neposílejte mi odkaz na stránku ati, ale jestli jste si jistí, že je to tím driverem, dejte mi přesný! odkaz na ten soubor, nebo ho stáhněte a dejte na nějaké úložiště. Protože jestli jsem celou tu dlouhatánskou dobu stahoval špatný driver, tak si asi nafackuju.
Díky díky díky