Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Síť - heslo

Zdravím, nainstaloval jsem win7 na notebook a mám problém. Z notebooku se na PC normálně připojím (do sdílených složek), mám tu win XP. Jenže když se chci ze stolního PC (tam kde je win xp) podívat na sdílené složky tak to po mě chce jméno a heslo.

EDIT: Problém s heslem vyřešen ... Jenže teď mi to píše, že nemám oprávnění, přitom jsem při sdílení složky dával úplné řízení. Zkoušel jsem zasdílet znova, ale nepomohlo.

Úplné řízení? Myslíš vlastnosti složky - sdílení a tam podle uživatel na kterého se připojuješ to nastavit i pro zápis. Zkusil bych asi restarty, možná to má jen někde nacashované, protože jsi to nejspíše udelal správně.
Pak možná ještě projevit (velmi nepravdepodobne) firewall/antivir)