Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC zostava -- posudte,poradte

ahoj , na vianoce si chcem postavit nove pc. Pc ma byt na filmy , hry cez FullHD a internet. Postavil som zatial toto ale nieviem ci je vsetko ok. Pc ma byt do 650€ bez monitora. Monitor mam Phillips 222EL2SB ,22, LED , DVI a mam aj zdroj. a prosim vas skuste vyberat komponenty zo stranky www.fesicomp.sk
tu je zostava:
Procesor - AMD Phenom X2 555 3,2GHZ 7MB L3
Zakl.Doska - ASUS M4A88T-V EVO
Graficka karta - rozhodujem sa medzi sapphire hd 5770 vapor-x , HD6770(ked vyjde) , asus gtx460 top 768mb
RAM - Kingston 1333mhz cl9 4GB
skrina - coolermaster elite 332
pevny disk - samsung 500gb f3
os - windows 7 hp 64bit

cela tato zostava vychadza na 600€ +-10€ taze je tam rezerva na grafiku alebo procesor.. co vymenit? dakujem pekne

pokud to má být na vánoce, tak bych rovnou neřešil HD5xxx řadu a šel už do HD6700 řady, ostatní uvedené modely jen tehdy, pokud bude problém s financemi. (btw ta GTX460 bude asi (resp. některé modely mohou být) celkem hlučná..

Jinak OK, až na ten procesor, ten je IMHO podměrečný a šel bych raději do 4-jádráka)

Zdroj máš jaký (značka, wattáž)?