Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook vykonejsi nez stolni.

Dobry den,chci si koupit notebook a zajima me jedno : Aby vykonejsi nez muj stavajici stolni pocitac. Zajima me to z duvodu abych neudelal krok zpet tim ze si koupim notebook mene vykony nez pocitac ktery ted mam,chtel bych notebook na nejnovejsi hry, na high detaily.(hry typu: Mafia 2,Pro Evolution Soccer 2011,Fifa 2011,BattleField Bad Company 2,nove prichazejici : CoD Black Ops.atp....)

Muj stavajici stolni pocitac:

CPU: AMD Phenom II X3 720 2.80Ghz
GK: Nvidia Geforce GTS 250 1gb
MB: Gigabyte GA-MA77T-UD3P
RAM: 4gb (2x2gb DDR3)

Notebook:

Cena: 22 000,- s DPH
Pripojoval bych ho casto na LCD monitor LG Flatron 22' (i na tomto monitoru bych rad hral zminovane hry na high (momentalne hraji zminovane hry na high se stolnim pocitacem na tomto monotoru bez problemu)

(Nejlepe obchod Alza)
Díky

Rekl bych, ze na "High" musis mit "High" grafickou kartu a tu nebudes mit ani na NB ani na tvem stavajicim PC. Samozrejme, ze cim je mensi rozliseni obrazovky, tim to potrebuje mene vykonnou grafickou kartu, ale tohle neplati absolutne, jen v urcitych mezich a na NB budes mit za dvacet tisic grafiku, ze to nedas ani pri rozliseni 640x480 na High.

Jinak ale tvemu pozadavku rozumim, protoze sam jsem si koupil notebook vykonejsi nez me PC. Jenze ja mam PC nekolik generaci dozadu, zatimco ty mas docela slusny pocitac, ktery brzdi maximalne graficka karta.

Takze reseni mas dve, bud se spokojit s PC co mas a prikoupit na cesty za 22.000,- notebook, na kterem si i nejakou tu hru zahrajes, ale rozhodne ne na High anebo koupit na cesty levnejsi notebook a k tomu vykonou grafickou kartu do tveho PC.

Jo a rozliseni 1366x768 bodu ti moc nedoporucuju, ty displeje jsou sami o sobe smecka a to rozliseni je dobre leda na nejaky mensi notas. Na 15" nebo 17" displej bych doporucil radeji vyssi rozliseni.