Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Repasovaný PC - poraďte

Dobrý den, mám dotaz chci si koupit repasovaný PC a potřebuji ho trochu proklepnout
má tyto paramatry:

Procesor:
Intel Pentium 4 2,66 GHz
Operační paměť:
1 GB RAM DDR
Chipset:
Intel 845G
Pevný disk:
80 GB HDD ATA
Optická mechanika:
DVD-ROM
Operační systém:
předinstalovaný legální Windows XP Professional CZ SP3 + licenční štítek
Grafická karta:
integrovaná
Zvuková karta:
integrovaná
Síťová karta:
integrovaná 10/100Mb
Zadní vstupy:
4x USB, LAN, VGA, 1x mikrofon, 1x sluchátka, 2x PS2 (myš, klávesnice)
Konektory:
2x ATA
Sloty:
1x AGP 32-bit 8X
3x PCI 32-bit 2.2

Je to mašinka vystavená na Aukru - item1250692361.html
Všem předem děkuji jsem amatér a koupil bych možná nějaký šmejd
Bolllek 4

Podle me je cena akorat.

Otazka je na co to bude, na surfovani na netu je to v pohode + psani dokumentu.

Ikdyz teda nejaky prehrani HD videa z youtube to nezvladne, filmy z netu uz jsou dneska taky vetsinou HD, takze taky ne, o hrach bych vubec nemluvil, uprava fotek z dovolene nebudetaky dvakrat nejrychlejsi a to nemluvim o malem disku, na ktery se toho moc nevejde. Proste zalezi, jake bude pouziti.

No jo, ale 2.500,- s legalnima XPeckama, teda kdyz by za ne chtel tisicovku, tak zbytek je na HW akorat a za min se to zase nemuze vyplatit vubec prodat, to je potom fakt leda na darovani. A musu to brat tak, ze nekomu to muze par let hezky slouzit a zase za PC s legalnimi Windows najsou ty penize tak strasne. ;-)

Já mam doma lehce slabší sestavu za 3500,-
mam tam nový 500GB disk, 2GB ram DDR2 ale hlavně to mam na AMD socketu AM2+ a deska podporuje i X4 takže mi stačí do toho vrazit "pár korun" a mam už solidní čtyřjádro s legálním OS ;-)
sice tam mam jen nový zdroj Fortron ale v případě že budu kupovat grafiku tak ho vyměním.. byl to nákup v kamenném obchodu protože sem to potřeboval ještě ten den rozběhat:-)

ale co tim chci říct.. je docela rozdíl vrazit 2500,- do něčeho, co nemá žádnou budoucnost, (jestli to chce tazatel na internet, stačí mu něco co má 1GHz CPU) nebo trochu připlatit a vzít něco, co má PCIe, SATA a minimálně DDR2.. S tim už se dá v budoucnu udělat hodně, pokud teď nemá moc penět a ví že v budoucnu nenašetří na komplet nový PC (dnes "ubohých" 7000,-) tak je to ideální..