Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem usb driver na navigaci goclever

Dobrý den,

mám prosím velký dotaz po nekolikahodinovém hledání jse se stále nedostal k ovladači pro navigaci goclever 3525. Prosím někoho, kdo ví odkud ho stáhnout, popřípadě pokud ho někdo nemá, byl bych velice rád. Na stránkách výrobce nic takového není, prolezl jsem to xkrát, to same na googlu a v jiných diskuzích.
Děkuji za každou radu.
Zároveň chci požádat, abyste si nechali vaše "chytré rady". Jsem zkušený uživatel, ale tohle opravdu nemohu najít.

Díky Radovan

Zapomněl jsem zmínit že mám WIN XP, který tento ovladač v sobě nemá. Zároveˇn jsem zkoušel program ActiveSync od Microsoftu, který navigaci bohužel nenačte. v navigaci je operační systém Windows CE