Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ktoru mechaniku si nechat?

Mam cerstvu DvD-RW LG H20L a predtym som mal DVD-ROM LG GDR 8162B a CD-RW Teac W552E. Kedze mam vsetky 4 IDE kable naplno vyuzite,tak musim jednu z pôvodnych mechanik odstranit.
Ktoru si mam nechat a ma lepsie vyuzitie CD-RW alebo DVD-ROM ?

loading...

Ja kdyz jsem si koupil dvd vypalovacku NEC, tak jsem resil stejny problem, protoze jsem mel DVD-ROM a CD-RW. Nakonec jsem si nechal vsechny tri (prikoupeny IDE radic).
Jinak DVD-ROM cteni DVD a CD. DVD-RW zapis DVD a CD-RW zapis CD.

Nech si CD-RW.