Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno připojení k internetu XP

Zdravím
problém mám tento, u otce v kanceláři je síť (router-lan1 novy pocitac, lan2 stary pocitac, lan3 tiskarna) no a na novem pc prestala jit tiskarna.. nevedel jsem proc, kdyz jsem dal do pc CD od HP tiskarny a zadal novou sitovou instalaci tak to tiskarnu nenaslo, pak jsem si vsiml ze internet funguje jen pres prohlizec, zadny program jiny se na internet nebo jen do site nedostane...
jinak mi nefunguje vytvorit nove sitove pripojeni, pocitac si zazada o restart ale po restartu tam nic noveho neni, nedava aktivita byla ze antiviru norton doběhla licence tak jsem to smazal a nahradil avastem, ale po tom uz nesel internet vubec (pricemz ping v cmd prosel na jakykoliv server v internetu) kdyz sem smazal avast zacal zase fungovat jen v prohlizeci... stravil sem tam uz tri odpolede a zkousel sem kdovi co.. ale nic nefunguje... jinak pocitace oba jedou na XP a problem se tyka toho novejsiho na starem vse slape jak hodinky...

kdyz jsem kdysi davno pouzival norton, tak bohuzel ani pridat/odebrat programy nebylo na sto procent, jeste to prohledni, jestli tam po nem neco nezbylo a pripadne jestli tam neco neblokuje ten avast.
tyhle antiviry maji casto zabudovane personal firewally apod. a ty by mohli zpusobovat ten problem.

Na Nortona je lepší použít jejich odinstalační utilitu Norton Removal Tool. Spolehlivě vše vyčistí. Je volně stažitelná na stránkách podpory (nebo vygooglit). Je jich tam v seznamu více, tak se ještě koukněte kterou verzi Nortona máte, ať stáhnete ten správný "odinstaler".