Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna HP1210 tisknutí šedě

Dobrý den.

Mám problém s tiskárnou HP1210. Došla mi barevná kazeta, ale ptže ji nepotřebuju a stačí mi tisknout v odstínech šedé, nekupoval jsem novou. Problém je, když něco tisknu a je tam i jen malej kousek barvy na tom, tak se to nevytiskne vůbec, nebo třeba šedé PDF taky ne, jen hrozně lehce světle modrou a to i když dám tisknout jen v odstínech šedé. Barevnou kazetu jsem zkusil vyndat, nejnovější ovladače taky stáhnul.

Nejde o to tisknout "šedě", jde o to tisknout jen za pomoci černé barvy ;-) Je (pokud vůbec je) na to speciální zaškrtávátko v ovladači, které se nerovná nastavení "tisk v šedé škále".

BTW, tohle je přesně ten důvod, proč nekupovat levné HP inkosračky (a vůbec inkosračky obecně).