Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co nejrychlejší internet v Náchodě

Dobry den,
chtel bych Vas poprosit jestli byste mi neporadili nejaky kvalitni internet.
Doted jsem mel internet od o2 8mb/s,ale internet casto nesel a zda se mi predrazeny.
Chtel jsem internet od upc,ale tam kde bydli neni dostupny.
Od internetu ocekavam rychlost a spolehlivost.Cenove za mesic bych se chtel vejit do 700,-
Ocenim jakoukoliv nabidku.
Jsem z Náchoda,cast mesta je Náchod,dekuji za kazdou odpoved.

Radiokomunikace se venuji jen firemnim zakaznikum, klienty prevzal T-mobile. O "nepostrehnutelne zmene pro zakaznika" svedci predevsim fakt, ze to pozna. Osobne jsem s CRa nemel nikdy problem, T-mobile po svych prokazatelnych upravach znehodnotilo sluzbu natolik (snizena rychlost o 20%, vypadky, technici, kteri nedbaji nahlasenych informaci o problemech), ze jsem odesel...