Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype problém

Zdravím,

asi před rokem sem s jedním kamarádem komunikoval přes skype. Vím že to ale provázelo docela velké trápení s nastavováním. Šlo tam o problém, že MIKROFON byl zapojen, podle skype testu zcela funkční (i nahrávka byla slyšet), ale druhá strana mě VŮBEC NESLYŠELA. Je to dávno, takže si už nepamatuji jak mi tohle pomohl vyřešit. Prý to má být údajně něco špatně zaškrtlého nebo naopak nezaškrtlého. Skype sem od té doby nepoužíval a dnes znova nainstaloval. Mám bohužel stejný problém jako před rokem.

Poradíte mi, prosím?

Klikněte na libovolný kontakt poté klikněte na
kontrola nastavení zobrazí se vám ikonky ty by měli mít zelenou barvu klinknětte na jednu z nich,pokud jsou v zelené bervě po kliknu všedém okně např,váš mikrofon pracuje správně ,když ne bude se muset znovu nastavit web camera zvuk mikrofon překontrolovat ovladače zvuku aweb camery.
KLikněte na 2,ikonku z prava řyclost počítače/co se vám zobrazí.