Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr "herního" notebooku

Dobrý den, jelikož se v NB nijak nevyznám prosil bych o radu ohledně "herního notebooku. Doma mám 2 stolní počítače které mi už moc neslouží a jelikož mám domá rodiné problémy a stěhuju se každé 2 týdny sem a tam tudíž by pro mě byla správná volba NB. Jelikož bych na NB chtěl hrát i nejnovější hry, chtěl bych co nejvýkonější NB, ale za velmi rozumnou cenu (nejlépe okolo 20 000Kč) našel sem na internetu tyto 2 NB:

http://www.alza.cz/toshiba-satellite-a660-10x-d176 218.htm

http://www.alza.cz/toshiba-satellite-a660-135-d176 216.htm

Prosil bych o radu který je lepší, poprípadě který výhodnější a jaké hry bych na NB rozjel... (věnuji se hrám jako World of Warcraft, CS: Source, CoD 4) ale chtěl bych hrát i novější hry pokud by to bylo možné.

Byl bych rád kdyby ste me informovaly popř. o lepším řešení.

Děkuji

osobně bych volil tento (http://www.alza.cz/toshiba-satellite-a660-10x-d176 218.htm ) kvůli quad core s vyšší frekvencí jinak má o 1USB méně než ten druhý ale to je si myslím fakt detail

http://www.alza.cz/toshiba-satellite-a660-135-d176 216.htm - na tomto by jsi u některých novější her Mafia 2,GTA 4 musel snížit detaily,jinak SC2 by na něm měla jet na high,hry jako WoW,CSS naprosto v pohodě na HIGH(jinak já osobně u CSS používám High FPS CFG[vlastní tvorby,nedoporučuji používat cizí] aby hra byla co nejplynulejší ale nwm jestli CSS hraješ pro zábavu či ligově)

podle mě v poměru cena/výkon je lepší ten první a hlavně ty vydrží na hry o 'něco málo' déle než ten druhý ale kdybych si měl vybrat beru ten první ta cena 4k není takovej rozdíl

A je to tady zase :-)

Jelikož bych na NB chtěl hrát i nejnovější hry, chtěl bych co nejvýkonější NB, ale za velmi rozumnou cenu (nejlépe okolo 20 000Kč)

Utopie. Pokud tedy nechceš hrát nejnovější (=graficky náročné) hry na minimálních detailech, popřípadě z toho mít slideshow.

Opravdové herní notebooky (sloužící v zátěži taky občas jako hučící radiátory) začínají minimálně na dvojnásobné ceně - přestože lákavé inzeráty jsou schopny za herní dělo označit i šunku za 15k.

ty staré hry si zahraješ na prakticky čemkoli, snad i na intel HD4500, na ty novější pak budeš potřebovat alespoň HD5850M nebo GTX480M (ta je spíše reklamním modelem a koupí si ji jen šílenec, odběr přes 100W je na notebook prostě moc)