Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Outlook Expres neodesílá poštu

Od dnešního dopoledne přestal Outlook odesílat poštu,skončí to buď na odmítnuté adrese odesílatele,nebo vyžaduje heslo pro server odchozí pošty,což je smtp.iol.cz
Připojení by mělo přes O2.Zaslechla jsem,že s tím mělo dnes víc lidí potíže,proto mě překvapuje,že se tento problém neobjevil v žádné dizkuzi

problém bude asi vtom že Váš STMP server stmp iol se nachází ve spam databázích která používají anti spamy,emaiy které posíláte přes tento srver jsou označováný za spamy,prověřte na tšchto odkazech zda li se Váš stmp servver nenachází v Spam databází.

www.backscatterer.org
lookup.shtml
/otestovat/ použít tento srver www.c4.cz
nebudeme předcházet události .
napíše vám to chybovou zprávu?