Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záloha systému (Lenovo - OneKey Recovery 7.0)

Ahoj, koupil jsem si notebook Lenovo s nainstalovaným OS W7 starter a nebylo k němu přiloženo žádné DVD s OS. Pokud budu muset formátovat nebo přeinstalovávat systém, jak mám postupovat? Mám pomocí OneKey Recovery vytvořit zálohu systému nebo vytvořit disk pro obnovení? Když dám s aktuálním systémem, tak to po mě chce 11 disků DVD, je to možné?

Díky za rady, s tímto nemám ještě žádné zkušenosti. Vždy jsem měl DVD se systémem.

Zálohy umí "pojmout" i skrytá partišna disku (není-li systémový oddíl příliš nabubřelý), netřeba používat DVD. pro zálohu použij předinstalovaný OneKeyRecovery, pro spuštění reinstalace či obnovy ze zálohy "párátkové" tlačítko OKR. Manuál jsi nedostal?

PS: Mám IdeaPad, ale je to IMHOj stejné...

edit: Mea culpa: nedělá to implicitně zálohu do sktyté, ale sekundární partišny. Sorry.