Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při instalaci windows XP přes Flash disk - chybí hal.dll

Dobrý den, podle návodu na internetu jsem si vytvořil bootovací flash disk s windows XP home. Po instalaci se mi objeví hláška, že chybí soubor hal.dll. Přečetl jsem si zde přítomné příspěvky a je zde napsáno, že aby k tomuto nedošlo, je potřeba disk naformátovat jen na jeden oddíl. Problém je, že na druhém oddílu mám důležité data, o které nesmím přijít.... Poradíte mi prosím někdo, jak bych to mohl vyřešit?
Děkuji

je zde napsáno, že aby k tomuto nedošlo, je potřeba disk naformátovat jen na jeden oddíl

já bych to označil za vtip. instaluju windows zásadně na rozdělený disk, a s hal.dll pochopitelně nikdy není problém.
takže zádrhel bude spíš v postupu vytvoření boot usb.