Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdělení Harddisku

Ahojte, mám tu takový zásadní problém...
Nainstaloval jsem si W7 na svoje Céčko, (C:) vše proběhlo ok, ale po nainstalování mi na něm zbylo 900MB. A to bez nainstalovaného Microsoft Office. To je ten problém. Při instalaci Officů mi to píše málo místa a install directory změnit nejde. HDD jako celek mám rozpartovaný na D: a C:. Na Déčku mám pár GB volných ale nevím jak je přenést na ono Céčko.
Děkuji všem za commenty :)

omlouvám se za spam, předchozí topic jsem omylem nazval nevhodným názvem..

no myslel jsem že to půjde rozšířit přeinstalováním OS. Takže normálně spustím instalaci W7 a když se mě to ptá na jaký disk to chci nainstalovat, tak jsem myslel, že zde je možnost polcení HDD, ale nejde to a napíše:
To make changes partitions, restart Windows from the installation disc.