Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhrada za GV-NX76G256D-RH

Zdravím,
mám tu počítač známé, kde odešla tato GK (do PCIe). Prosím o doporučení náhrady, aby byla alespoň tak výkonná jako tato (nebo lepší), za co nejmenší peníz.

MB - GA-945P-S3
CPU - C2D E6320
RAM - 1 GB
Zdroj - bohužel EC 450W (+12V 25A píšou)
OS - WinXP Home, 32b, SP3

Dík za návrhy.

No to máš samozřejmě pravdu. Ale Tvá a má představa o ceně se dametrálně liší od představy její. Hlavně, že to zase pojede (ideálně zadarmo).
Asi se blbě ptám strejdy Googla, protože jsem zatím nikde nenašel požadavky na zdroj pro tu X1800 GTO, a nevím jak se ten zázrak od EC bude tvářit.