Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rada ohladom výberu GK do starého PC

Dobrý večer.

Mám tu jedno stare pc s integrovanou grafikou,a chcem to trochu vylepsit pre bratránka,tak mu tam kupim nejaku GK na nejake stare hry.keby ste si mali vybrat kotru by ste odporucili?

1.ASUS A9550GE/TD/256M/A-13 eur
2.Radeon 9600 AGP 128MB,128 bitova,-13 eur
3.Geforce 4 MX 64 AGP DDR-5 eur

ide to k zostave:

XP SP 3
pentium 4 3,00 Ghz,
512 ram DDR
HDD 80 GB,
zdroj LC power 300 W.

dik za radu.

zdroj je spatny, kdyby byl lepsi tak aspon Radeon 9800, ale i 9600 je mozny. Nicmene sam jsem R9800 prodaval pred lety za 2.000,- a dnes bych to videl tak na cenu okolo peti kila, zkus obejit bazary ci aukro. :-)