Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdrátová sluchátka s mikrofonem kolem 2000 Kč

Dobrý den,

chci bezdrátová sluchátka, která mají mikrofon.
Chtěl bych nejlépe zapuštěný mikrofon, Sluchátka, která nemají mikrofon na "ramínku", ale také bych to překousl. Sluchátka budou určená na hraní a zároveň komunikaci přes Mumble či Teamspeak.

Jasou zapuštěné mikrofony v něčem špatné ? Bude mě slyšet ? Je nějaký rozdíl kvality mezi Bluetooth a infra sluchátky ?

Moje tipy:
1)

http://sluchatka.heureka.cz/philips-shc8585/specif ikace/#section

2)

http://sluchatka.heureka.cz/sony-mdr-rf820rk/speci fikace/#section

3)

panasonic-rp-wf810we

Děkuji všem za pomoc a vysvětlení !!!

Panasonic nemá mikrofon.
Sony jsem měl a chtěli 600 Kč, když mi odešel akumulátor, pří výměně za nový. Ten jsem si pak sám nehradil o něco menším za 50 Kč. Hazlíci z Japonska - mají atypický rozměr. A hazlíci z českého zastoupení. NESNÁŠÍM Sony, většinou jsou předraženi a jsou natvrdlí... viz dřívějěší NEpodpora mp3 a posraný BluRay, který se nakonec jako náhrada DVD v IT neujal.