Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Extrakce hudby z videa

Dobrý den,prosil bych,zda někdo nezná srozumitelný nástroj na
stažení hudby z videa. Jedná se mi o to, že jsem našel dlouho hledanou skladbu, ale jen ve video formátu - nejčastěji flv.Potřeboval bych hudbu samostatně k vypálení audio disku.
Moc děkuji!

a nebo existuji pluginy do firefoxe, tedy staci na to video kliknout a dát uložit, přímo na stránce youtube, kde Ti pak přibude ikona