Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Flash Diskem

Zdravím, mám problem s flash diskem, do ktereho jsem si vcera ulozil dulezita data a dnes mi je nechtěl načíst. Takhle, když strčím flashku do USB portu normálně se mi načte a v "tento počítač" mi zobrazuje, že na disku něco je, ale když jej otevřu nevidím žádné soubory, nevíte někdo jak na to? Každopádně nechci ztratit ty data, to by mě asi zabilo! 3-[

poškozený souborový systém nesprávným vytažením flashky už tu bývá denně.
že tito stejní kamikadze nemají pracovní data na hdd a nespolehlivou flashku nepoužívají jen pro přenos dat, to pak znamená, že při jejich poškození nemají odkud vzít záložní soubor. (pitomci s bakalářkou na flashce jsou ukázkovým příkladem).

sw pro obnovu je víc, mezi úspěšnější se řadí getdataback.