
Free program na čištění počítače a registru.
Používám Ccleaner, ale tady v dotazech píšete že není dobrý. Jaký program je teda nejlepší ?A zdarma ?
Používám Ccleaner, ale tady v dotazech píšete že není dobrý. Jaký program je teda nejlepší ?A zdarma ?
Předmět | Autor | Datum |
---|---|---|
To je odborník a odborník, nedej na to co kdo píše. Na dotaz vyčistit registry aby se zrychlil explo… nový kmochna 03.10.2010 19:51 |
kmochna | |
CCleaner je dobrý program, ale čistění registrů jeho pomocí může je ten, kdo ví bezpečně co maže. NE… nový kropf09 03.10.2010 23:14 |
kropf09 | |
Tak to je zajímavé velice. Patrně by bylo vhodné seznámit
pana kropf09 s free čistícími programy.
Ho… nový Fuente 05.10.2010 09:43 |
Fuente | |
Hodně cool je spustit regedit a vesele mazat.
Jj. A správným frikulínským samoadminům je přímo zapo… poslední mif 05.10.2010 09:45 |
mif |
Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru
To je odborník a odborník, nedej na to co kdo píše. Na dotaz vyčistit registry aby se zrychlil explorer - ano, vymazat MRU (jeho paměť), vyčistit registry pokud blbne "pamatování" specific. nastavení složek - s bags šup pryč, vyčistit registry pokud se kontextová nabídka táhne jako slimák - v Classes je binec, nesprávné a chybné asociace,špatně zavedený ovladač... Všechno to jsou případy, kdy ti říkají- registry se o sebe postarají sami a jen debil čistí, někdy je stav systému po userově zásahu žalostný.
Všechno v systému je registry, tyhle čističe většinou čistí na uživatele - já něco smažu, ty budeš spokojenej a koupíš si mě.
Takže ccleaner používej - neublíží a občas pomůže.
Tohle píšu na neustálé papouškování jinak výborného flegova článku - každý má svůj názor a já si ho i obhájím.
CCleaner je dobrý program, ale čistění registrů jeho pomocí může je ten, kdo ví bezpečně co maže. NELZE POUZE STISKNOUT TLAČÍTKO MAZAT!!! Provádět při každém mazání zálohu registru je nesmysl. Doporučuji raději zasahování do registru nepoužívat bez potřebných znalostí. První část t.j. mazaní nadbytečných souborů typů .temp a .log v první volbě je i pro začátečníka bez rizika. Všechny programy pro čistění registru jsou si podobné - vyžadují určité znalosti a nabízejí volby, které je nutné řešit. Program, který to provede automaticky a obejde myšlení neexistuje. Je to proto, že registr je velice interaktívní a někdo musí rozhodnout co tam nepatří - ten někdo je uživatel. Já osobně čistím registr ručně t.j. pomocí regedit.exe a CCleaner používám jen na rutinní čistění Windows od zbytečných souborů.
Tak to je zajímavé velice. Patrně by bylo vhodné seznámit
pana kropf09 s free čistícími programy.
Hodně cool je spustit regedit a vesele mazat.
Jj. A správným frikulínským samoadminům je přímo zapovězeno udělat si zálohu registru.