Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pristup na SATA

Nedari se mi zobrazit sata (ahci) disky pomoci miniXP na HiensBootCD v.10.5 ani v.11.0. Vubec nejde spustit menu-nastroje, pritom v popisu je u XP uvedena podpora sata. V DOS programech (Volkov) s nimi lze pracovat. Mam chipset AMD690, jizni mustek SB600, jde vam to nekomu?

No to vim ale jak se dostat na ahci sata, kdyz to ma Hirens umet.
Kdyz se pri startu miniXP stiskne F6 a vlozi disketa s ahci ovladacem, tak to jde, ale s disketou to neni reseni. Pritom miniXP tento ovladac obsahuji, protoze s disketou se zobrazi dialog
1.pouzit ovladac z diskety
2.pouzit ovladac default z win
kdyz ted vyndam disketu a zvolim 2. - sata disky jsou videt.
Je mozne, ze to spravne funguje jen u chipsetu Intel. Mozna to nekdo potvrdi.