Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Herní křesla s nízkým posezem + repro

Zdravím,
o víkendu jsem byl u kamaráda, respektive nás tam bylo více, takže se sedělo kde se dalo. Na mě vyšlo k sezení herní křeslo s integrovaným subwooferem a repro. Bylo velmi pohodlné, dokonce tak, že jsem si řekl, že jej musím mít. Ale, netušíte někdo kde se to dá sehnat? Gůglil jsem a našel pár angl./amer. obchodů (když nebude zbytí, tak to koupím z tama), ale radši bych to z nějakého českého/slovenského. Našel jsem jedno křesílko (mimochodem s pěknou slečnou, ale ta asi nebude součást balení)
http://2324.elektrocoleti.cz/moderni-houpaci-kresl o-cf9704+dp36422/
ale toto nemá integrovaný subwoofer a taky ta oranžová mi nesedí. Na pixmanii už mají velké obludy. Rád bych něco jako
http://www.akcniceny.cz/detail/herni-kreslo-xrocke r-v-rocker-game-chair-499159/
ale to už nevím kde sehnat. Firma Xrocker je z německa, ale nemají svůj vlastní obchod a německy neumím (angl. stránky nemají), tak tam toho moc u nich nepohledám...

Otázka tedy zní, nevíte kde to sehnat? Popřípadě dovoz z angl./amer. - zkušenosti? Zkazil si na tom už někdo záda - zkušenosti? :)

P.S. kamarád křeslo dostal před nějakými léty darem, zkusí zjistit, kde bylo koupeno, ale vypadá to, že se u nás normálně prodávalo, ale už neprodává, tak proto tato diskuze ...

Jo, já to zapomněl uzavřít ... křeslo už mám nějaký pátek doma. Dá se sehnat v obchodech Kika, kdyby měl někdo zájem :). A opravdu mohu jen a jen doporučit, je super, i když teď pod mými skoro sto kily začalo lehce vrzat, ale není to nic hrozného.