Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vykon PC

Zdravim, mel jsem nainstalovany windows XP ultimate kde jsem rozjel moji bolibenou hru bez nejakych sekancu ci lagu. Pocitac jsem musel naformatovat, tim i nainstalovat novy windows. Zvolil jsem W XP proffessional. Opet jsem si stejnou hru po case pouzivani pc nainstaloval a hra se mi kouse. Nevite cim to muze byt? Diky

To by ale nemělo mít vliv... Ostatně - mám to tam taky, je to nenainstalovaný driver pro zvukový čip na grafické kartě. I když jsem nainstaloval drivery dodané ke grafice, furt to tam je. Neřeším.
Nemyslel jsi spíš otazník? Podívej se na "Vlastnosti" onoho zařízení, bude tam napsáno proč to ukazuje vykřičník.