Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chladici pasta nebo neaco jinci?

Dobry den. stalo se mne,ze z neznámých důvodu mne přestala jet základní deska msi p7n platinovka, chipset a apod. jenže to nejhorší nastalo když jsem uviděl něco, co se chce vydávat za teplovodivou pastu, je to tuhé(těžko to de z téma seškrábnout,jako nějaké zaschlé lepidlo ) a ještě byla daná tak špatně,ze chladila pouze 1/2 až 1/4 plochy čipu(celkem 3 čipy+mosfety). a otázka jestli to je pasta co je jen starší(deska má pres 2 roky) nebo nějaká náhražka teplovodive pasty. A ještě jde zjistit funkčnost základní desky pouze se zdrojem( zázrakem to může být cpu apod. ale to by se musely roztočit větráky že-nejedou) Nebo musím mít procesor-základní desku a zdroj (pokud nejsou RAM a gpu tak to má pípnout xD).děkuji
ještě dam fotku

6cp1080021zj

Musíš mít základovku, procesor, zdroj a repro -takový to co se strká do desky bývá v case označený jako speaker. pokud to aspoň zapípá je jakási naděje.zkouší se ještě reset cmos a změřit/vyměnit bvaterku.
pokud to ani nepípne tak deska odešla úplně - nemyslím že by to bylo tou pastou...