Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vysoký ping

Do dnešního rána jsem měl ping kolem 60, ale najednou skáče až někam k 2000, průměr je těch 700 a vůbec nevím co s tím... Mám ADSL internet...

A co cakas, ze ti tu poradime? Pokial nie je problem u teba (napr maximalen vytazeny upload) tak je problem u ISP. A ten ti nic take ako ping negarantuje, navyse nepises, kde si ten ping meral. Pokial ti zacal strajkovat len nejaky herny server moze byt chyba aj na strane servera.

ping KAM?
ICMP echo/echo reply (mezi uživateli známý jako "ping") je silně závislý na zatížení sítě, kvalitě spojení a v neposlední řadě též na cestě, kterou musí mezi hostiteli urazit.

Takže jistě chápeš, že tvůj dotaz je naprosto neúplný.

P.S.: někdy pomáhá restart routeru.