Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno adobe flask player - chyba:instalace se nezdařila

Ahoj,
můžete mi někdo poradit? Normálně se mi zobrazí nainstalovat - dám instalovat, a po tom co to naběhne na 100% tk to pochvli hodi cerveny vykricnik a hlasku chyba: instalace se nezdařila.
Zkusila jsem to už stokrát a pokaždý to nejde. Ani když sem to stahla primo z jejich webu.
Už nevim co dál.
Díky moc

Tiež som mal tento problém na Win XP Prof.... Už sa presne nepamätám ako som to vyriešil, ale čo si matne spomínam, tak som sa musel prihlásiť ako admin - nie inštalácia pod userom mi nešla ani keď som dal spustiť ako...
A tiež si matne spomínam, že som musel stiahnúť a ručne nainštalovať flash player priamo zo stránok Adobe.