Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s OS Vista

Zdravim,

potřeboval bych poradit s notebookem - včera, když jsem ho chtěl zapnout, normálně naskočil, poté však nenaběhl systém Windows Vista, ale zůstala černá obrazovka a objevila se hláška: proces inicializace interaktivního přihlášení se nezdařil. S tímto stavem nelze nic dělat, ani restart nepomohl. Nevíte, kde by mohl být problém?
Děkuji za odpovědi

Při obnovení systému ale přijde o všechna data, která jsou na oddílu, na který budou obnoveny Windows! Po obnovení je také systém ve stavu, kdy se obnova u výrobce nahrála- service pack bude asi starší a systém bude bez aktualizací! Proto bych obnovu z Recovery DVD či oddílu bral jako poslední možnost.