Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC reboot jen tak

Ahoj, mam problém s notebookem, jen tak sam od sebe při zapnutí chce ode me reboot cd jakoby se sám odinstaloval nevím čím to může být když to v biosu bootováni zakážu tak se nic nestane,při startu najede bios a nic.Prostě jakoby se mi sám od sebe odinstaloval PC nevim co mam dělat mam notebook s W7 OEM verzí a bootovací dvd sem si neudelal, protože u asusu to ani nešlo bylo to nejak bugly. Pls nevíte nekdo co s tim.

aha uz se to spustilo a piše to že to ten soubor nedostalo nebo nemá, to nevim potom co s tim mam dělat nechapu jak mi muže jen tak sam od sebe odinstalovat NB, ješte mám zaruku ...
můj kamoš ma bootovací cd pro W7 šlo by to to je asi jediná možnost