Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na úpravu videa

Zdravím všechny, mám na vás, prosím, jednu dost debilní otázku. Kamarád mi poslal video dělané z foťáku, ale je poněkud tmavé - existuje na to prosím vás nějaký program, nejlépe free? Omlouvám se že obtěžuju pitomostmi, ale pro mě je to dost důležitý.

Obávám se, že pokud tazatel nemá s Vegasem zkušenosti, tak by to snad rychleji překreslil ručně :-)
Není to jednoduchý program.

Každopádně podle mě je Sony Vegas nejlepší volba na serióznější úpravu videa - neměnil bych, ani kdybych dostal Premiéru darem. Odlehčená (na to "domácí stříhání" plně dostačující) verze se dá pořídit zhruba od dvou tisíc, plná palba stojí desítku (s free upgrade v rámci grace period na připravovanou verzi 10).

Je to pravda, nadruhou stranu - nakonec to upravení barev znamená přetažení obdélníčku příslušnýho efektu a pak nastavení pár parametrů. Myslím, že člověk, co umí s googlem, to zmákne raz dva. A to nepočítám to, že je dnes vše na youtube. ;-)

Když já si vzpomenu na začátky s Vegasem, to bylo něco. Dneska už s tím dělám trochu víc, stále ale jen jako amatér ve volném čase. Tohle je můj poslední kousek, kdyby se chtěl někdo mrknout.